Labels

Showing posts with label pemberitahuan. Show all posts
Showing posts with label pemberitahuan. Show all posts

Tuesday, December 28, 2010

Back To School 2011

Pendaftaran pelajar Tingkatan Satu pada
31 Disember 2010

Kepada Pelajar 1 Zuhal
Nanti kan saya sebagai guru kelas
(*-*)

Saturday, November 20, 2010

TAKWIM PERSEKOLAHAN 2011

Takwim Sekolah 2011

Kalendar Persekolahan Tahun 2011
Kumpulan A
PenggalCuti dan Hari PersekolahanMulaAkhirHari
IHari Persekolahan02.01.201131.01.201122
Hari Persekolahan01.02.201128.02.201120
Hari Persekolahan01.03.201110.03.20118
Cuti Pertengahan Penggal11.03.201119.03.20119
Hari Persekolahan20.03.201131.03.201110
Hari Persekolahan01.04.201130.04.201120
Hari Persekolahan01.05.201126.05.201120
Cuti Pertengahan Tahun27.05.201111.06.201116
IIHari Persekolahan12.06.201130.06.201115
Hari Persekolahan01.07.201131.07.201121
Hari Persekolahan01.08.201125.08.201119
Cuti Pertengahan Penggal ke II26.08.201103.09.20119
Hari Persekolahan04.09.201130.09.201120
Hari Persekolahan01.10.201131.10.201122
Hari Persekolahan01.11.201117.11.201113
Cuti Akhir Tahun18.11.201131.12.201144
Jumlah288
Jumlah Hari Persekolahan Termasuk Cuti Am210
Jumlah Hari Cuti Penggal78

Kumpulan B
PenggalCuti dan Hari PersekolahanMulaAkhirHari
IHari Persekolahan03.01.201131.01.201121
Hari Persekolahan01.02.201128.02.201120
Hari Persekolahan01.03.201111.03.20119
Cuti Pertengahan Penggal12.03.201120.03.20119
Hari Persekolahan21.03.201131.03.20119
Hari Persekolahan01.04.201130.04.201121
Hari Persekolahan01.05.201127.05.201120
Cuti Pertengahan Tahun28.05.201112.06.201116
IIHari Persekolahan13.06.201130.06.201114
Hari Persekolahan01.07.201131.07.201121
Hari Persekolahan01.08.201126.08.201120
Cuti Pertengahan Penggal ke II27.08.201104.09.20119
Hari Persekolahan05.09.201130.09.201120
Hari Persekolahan01.10.201131.10.201121
Hari Persekolahan01.11.201118.11.201114
Cuti Akhir Tahun19.11.201101.01.201244
Jumlah288
Jumlah Hari Persekolahan Termasuk Cuti Am210
Jumlah Hari Cuti Penggal78


Kumpulan AKumpulan B
  • Kedah
  • Kelantan
  • Terengganu
  • Perlis
  • Pulau Pinang
  • Perak
  • Selangor
  • Negeri Sembilan
  • Melaka
  • Johor
  • Pahang
  • Sabah
  • Sarawak
  • Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
  • Wilayah Persekutuan Labuan
  • Wilayah Persekutuan Putrajaya



Disuntung daripada: http://www.moe.gov.my/?id=275&lang=my

Friday, November 5, 2010


...:::MARI KE KEM REMAJA PADA 6 & 7 NOVEMBER 2010:::...

Wednesday, January 27, 2010

Hari Persekolahan 2010

Kumpulan A

Penggal

Cuti dan Hari Persekolahan

Mula

Akhir

Hari

I

Hari Persekolahan

03.01.2010

31.01.2010

21

Hari Persekolahan

01.02.2010

28.02.2010

20

Hari Persekolahan

01.03.2010

11.03.2010

9

Cuti Pertengahan Penggal

12.03.2010

20.03.2010

9

Hari Persekolahan

21.03.2010

31.03.2010

9

Hari Persekolahan

01.04.2010

29.04.2010

21

Hari Persekolahan

02.05.2010

31.05.2010

22

Hari Persekolahan

01.06.2010

03.06.2010

3

Cuti Pertengahan Tahun

04.06.2010

19.06.2010

16

II

Hari Persekolahan

20.06.2010

30.06.2010

9

Hari Persekolahan

01.07.2010

29.07.2010

21

Hari Persekolahan

01.08.2010

31.08.2010

23

Hari Persekolahan

01.09.2010

02.09.2010

2

Cuti Pertengahan Tahun

03.09.2010

11.09.2010

9

Hari Persekolahan

12.09.2010

30.09.2010

15

Hari Persekolahan

03.10.2010

31.10.2010

21

Hari Persekolahan

01.11.2010

18.11.2010

14

Cuti Akhir Tahun

19.11.2010

01.01.2011

44

Jumlah

288

Jumlah Hari Persekolahan Termasuk Cuti Am

210

Jumlah Hari Cuti Penggal

78

Kumpulan B

Penggal

Cuti dan Hari Persekolahan

Mula

Akhir

Hari

I

Hari Persekolahan

04.01.2010

29.01.2010

20

Hari Persekolahan

01.02.2010

26.02.2010

20

Hari Persekolahan

01.03.2010

12.03.2010

10

Cuti Pertengahan Penggal

13.03.2010

21.03.2010

9

Hari Persekolahan

22.03.2010

31.03.2010

8

Hari Persekolahan

01.04.2010

30.04.2010

22

Hari Persekolahan

03.05.2010

31.05.2010

21

Hari Persekolahan

01.06.2010

04.06.2010

4

II

Cuti Pertengahan Tahun

05.06.2010

20.06.2010

16

Hari Persekolahan

21.06.2010

30.06.2010

8

Hari Persekolahan

01.07.2010

30.07.2010

22

Hari Persekolahan

02.08.2010

31.08.2010

22

Hari Persekolahan

01.09.2010

03.09.2010

3

Cuti Pertengahan Penggal

04.09.2010

12.09.2010

9

Hari Persekolahan

13.09.2010

30.09.2010

14

Hari Persekolahan

01.10.2010

29.10.2010

21

Hari Persekolahan

01.11.2010

19.11.2010

15

Cuti Akhir Tahun

20.11.2010

02.01.2011

44

Jumlah

288

Jumlah Hari Persekolahan Termasuk Cuti Am

210

Jumlah Hari Cuti Penggal

78

Kumpulan A

Kumpulan B

  • Kedah
  • Kelantan
  • Terengganu
  • Perlis
  • Pulau Pinang
  • Perak
  • Selangor
  • Negeri Sembilan
  • Melaka
  • Johor
  • Pahang
  • Sabah
  • Sarawak
  • Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
  • Wilayah Persekutuan Labuan
  • Wilayah Persekutuan Putrajaya

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...